SRU3028-100MH
MFR.Part #
SRU3028-100MH
JLCPCB Part #
C5760304
Package
SMD-4P,3.5x3.3mm
Description
10uH 160mΩ 720mA 860mA ±30% SMD-4P,3.5x3.3mm Power Inductors ROHS