SRR4828A-2R7Y
MFR.Part #
SRR4828A-2R7Y
JLCPCB Part #
C2046344
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
2.2A 2.2A 2.7uH 26.2mΩ AEC-Q200 ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS