SRR1205-120ML
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR1205-120ML
JLCPCB Part #
C2051281
Package
SMD,12.7x12.7mm
Description
12uH 2.8A 5.6A 65mΩ ±20% SMD,12.7x12.7mm Power Inductors ROHS