SRR1050A-4R2Y
MFR.Part #
SRR1050A-4R2Y
JLCPCB Part #
C2046712
Package
SMD,10x10.2mm
Description
10.4mΩ 4.2uH 6.1A 6.4A AEC-Q200 ±30% SMD,10x10.2mm Power Inductors ROHS