SRR1005-471K
MFR.Part #
SRR1005-471K
JLCPCB Part #
C2046661
Package
SMD,10x12.7mm
Description
1.6Ω 300mA 450mA 470uH ±10% SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS