SRR0906-5R6ML
MFR.Part #
SRR0906-5R6ML
JLCPCB Part #
C7017035
Package
SMD-8P,10x9.5mm
Description
2.5A 4.2A 46mΩ 5.6uH ±20% SMD-8P,10x9.5mm Power Inductors ROHS