SRP7028CC-3R3M
MFR.Part #
SRP7028CC-3R3M
JLCPCB Part #
C23983544
Package
SMD,7.3x6.3mm
Description
13.5A 3.3uH 30mΩ 6A ±20% SMD,7.3x6.3mm Power Inductors ROHS