SRP7028C-6R8M
MFR.Part #
SRP7028C-6R8M
JLCPCB Part #
C1331963
Package
SMD,6.6x7.1mm
Description
4.5A 54mΩ 6.8uH 8.3A ±20% SMD,6.6x7.1mm Power Inductors ROHS