SRP5030TA-3R6M
MFR.Part #
SRP5030TA-3R6M
JLCPCB Part #
C2052631
Package
SMD,5.2x5.7mm
Description
3.6uH 4.9A 46mΩ 7A AEC-Q200 ±20% SMD,5.2x5.7mm Power Inductors ROHS