SRP1270-6R8M
MFR.Part #
SRP1270-6R8M
JLCPCB Part #
C3224452
Package
SMD,13.7x13.7mm
Description
12A 14mΩ 21A 6.8uH ±20% SMD,13.7x13.7mm Power Inductors ROHS