SRN5040-8R2M
MFR.Part #
SRN5040-8R2M
JLCPCB Part #
C6496149
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2A 2.4A 65mΩ 8.2uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS