SRN5040-6R8M
MFR.Part #
SRN5040-6R8M
JLCPCB Part #
C2043054
Package
SMD,5x5mm
Description
2.3A 2.6A 59mΩ 6.8uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS