SRN5040-2R2Y
MFR.Part #
SRN5040-2R2Y
JLCPCB Part #
C1330304
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 21mΩ 3.5A 4.6A ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS