SRN3012TA-6R8M
MFR.Part #
SRN3012TA-6R8M
JLCPCB Part #
C6824547
Package
1212
Description
1.05A 180mΩ 6.8uH 900mA AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS