SRF1280A-220M
MFR.Part #
SRF1280A-220M
JLCPCB Part #
C7320443
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
22uH 4A 50.3mΩ 7.57A AEC-Q200 ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS