SRF0703-6R8M
MFR.Part #
SRF0703-6R8M
JLCPCB Part #
C3273508
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
2.55A 3.12A 6.8uH 65.8mΩ ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS