SMAJ28CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMAJ28CA-QH
JLCPCB Part #
C1980051
Description
-55℃~+150℃ 1uA 28V 34.4V 400W 44A@8/20us 59V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS