SMA6J43CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMA6J43CA-Q
JLCPCB Part #
C1847830
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 43V 52.8V 600W 69.4V 8.7A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS