SDR0906-4R7ML
MFR.Part #
SDR0906-4R7ML
JLCPCB Part #
C2051895
Package
SMD-8P,10.5x11mm
Description
3A 4.7uH 4.8A 50mΩ ±20% SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS