SDR0302-471KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SDR0302-471KL
JLCPCB Part #
C2835498
Package
SMD,2.8x3mm
Description
105mA 130mA 14.3Ω 470uH ±10% SMD,2.8x3mm Power Inductors ROHS