RLB9012-680KL
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
RLB9012-680KL
JLCPCB Part #
C1332030
Package
Plugin,D9xL12.2mm
Description
1.36A 210mΩ 68uH ±10% 插件,D9xL12.2mm Power Inductors ROHS