RLB0914-4R7ML
MFR.Part #
RLB0914-4R7ML
JLCPCB Part #
C1329550
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
10A 3.2A 33mΩ 4.7uH ±20% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS