RLB0914-3R3ML
MFR.Part #
RLB0914-3R3ML
JLCPCB Part #
C1329807
Package
Plugin,D8.7xL12mm
Description
11.3A 27mΩ 3.3uH 3.6A ±20% 插件,D8.7xL12mm Power Inductors ROHS