RLB0914-331KL
MFR.Part #
RLB0914-331KL
JLCPCB Part #
C3350205
Package
Plugin,D=8.7mm
Description
1.25A 330uH 740mA 760mΩ ±10% 插件,D=8.7mm Power Inductors ROHS