RL875S-562K-RC
MFR.Part #
RL875S-562K-RC
JLCPCB Part #
C1334711
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
20.4Ω 5.6mH 99mA ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS