RL622-823K-RC
MFR.Part #
RL622-823K-RC
JLCPCB Part #
C1329906
Package
Plugin,D8.5xL11mm
Description
20mA 212Ω 82mH ±10% 插件,D8.5xL11mm Power Inductors ROHS