PWR2615W47R0F
MFR.Part #
PWR2615W47R0F
JLCPCB Part #
C3941427
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 47Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS