PWR163S-25-R200JE
MFR.Part #
PWR163S-25-R200JE
JLCPCB Part #
C4183875
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 25W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS