PWR163S-25-R200FE
MFR.Part #
PWR163S-25-R200FE
JLCPCB Part #
C2090602
Package
D2PAK
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 25W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS