CRM0805-FX-6191ELF
MFR.Part #
CRM0805-FX-6191ELF
JLCPCB Part #
C6157740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS