4610X-AP1-681LF
MFR.Part #
4610X-AP1-681LF
JLCPCB Part #
C1358956
Description
10 200mW 680Ω 9 ±100ppm/℃ ±2% SIP-10-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS