PM518S-680-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PM518S-680-RC
JLCPCB Part #
C7261517
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
400mA 500mA 68uH 850mΩ ±30% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS