PM42S-4R7-RC
MFR.Part #
PM42S-4R7-RC
JLCPCB Part #
C2051888
Package
SMD,4.8x4.8mm
Description
1.5A 4.7uH 82mΩ ±30% SMD,4.8x4.8mm Power Inductors ROHS