PM2120-6R8M-RC
MFR.Part #
PM2120-6R8M-RC
JLCPCB Part #
C1329636
Package
SMD,25.4x30.5mm
Description
14.7A 6.8uH 6mΩ ±20% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS