PM127SH-270M-RC
MFR.Part #
PM127SH-270M-RC
JLCPCB Part #
C2045703
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
27uH 3.7A 52mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS