PM105SB-271K-RC
MFR.Part #
PM105SB-271K-RC
JLCPCB Part #
C2047184
Package
SMD,9.9x10mm
Description
270uH 410mA 870mΩ ±10% SMD,9.9x10mm Power Inductors ROHS