GMOV-14D450K
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
GMOV-14D450K
JLCPCB Part #
C3260506
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
24J 45V 4pF@1MHz 56V 6kA 7.5mm 900V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS