FW20A18R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
FW20A18R0JA
JLCPCB Part #
C1775026
Package
Plugin,D6xL12mm
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL12mm Through Hole Resistors ROHS