CW105550A-2N2D
MFR.Part #
CW105550A-2N2D
JLCPCB Part #
C7119110
Description
18@250MHz 2.2nH 6GHz 70mΩ 960mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS