CSM2F-8536-L025J00
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CSM2F-8536-L025J00
Description
0.025mΩ 50W Shunt ±150ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS