CRS1206-JX-103ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRS1206-JX-103ELF
JLCPCB Part #
C2078475
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS