CRM2512-FX-3320ELF
MFR.Part #
CRM2512-FX-3320ELF
JLCPCB Part #
C2148143
Description
2W 332Ω Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS