CRM2512-FT-2372ELF
MFR.Part #
CRM2512-FT-2372ELF
JLCPCB Part #
C3986583
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS