CRM1206-FW-3R30ELF
MFR.Part #
CRM1206-FW-3R30ELF
JLCPCB Part #
C7233102
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS