CRL1206-FW-R680ELF
MFR.Part #
CRL1206-FW-R680ELF
JLCPCB Part #
C1852189
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 680mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS