CR0201AFW-1301GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-1301GAS
JLCPCB Part #
C19946354
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS