CHP0603-FX-1201ELF
MFR.Part #
CHP0603-FX-1201ELF
JLCPCB Part #
C5619484
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS