CG0402MLC-3.3LGA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CG0402MLC-3.3LGA
JLCPCB Part #
C2656065
Package
0402
Description
0.5pF@1MHz 25V 3.3V 0402 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS