CFG0612-FX-R010ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CFG0612-FX-R010ELF
JLCPCB Part #
C2090055
Package
0612
Description
10mΩ 1W Current Sense Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS