CD214L-T33CALF
MFR.Part #
CD214L-T33CALF
JLCPCB Part #
C1983847
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 33V 3kW 40.6V 53.3V 56.2A 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS